Autoryzowany serwis VIESSMANN Poznań

102 lata historii, 4 pokolenia, 12 000 pracowników: rozwój przedsiębiorstwa Viessmann, od małego warsztatu rzemieślniczego do lidera technologii i globalnego przedsiębiorstwa, to historia sukcesu, napędzanego duchem przedsiębiorczości i odwagą kroczenia nowymi drogami. Każde z czterech pokoleń – Johann, Hans, Martin und Max Viessmann – nie tylko miało w tej historii znaczący udział, lecz i pozostawiło w niej własny, osobisty ślad kulturowy.

Viessmann jako pierwszy w świecie zastosował stal nierdzewną do produkcji kotłów. Dzisiaj znajduje się w ponad 34 krajach.

Przegląd instalacji grzewczej przed zimą można porównać do przeglądu technicznego samochodu. Jego wykonanie to nie tylko dopełnienie formalność i obowiązku użytkownika, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa użytkowania i komfortu – w tym przypadku cieplnego.

Według zaleceń producentów urządzeń grzewczych serwis kotła należy wykonywać przynajmniej raz w roku. Przegląd instalacji grzewczej jest najczęściej zlecany u schyłku lata lub wczesną jesienią i traktowany jako przygotowanie domowego systemu do nowego sezonu grzewczego.

Przegląd kotła gazowego to niezbędny wydatek!

Ze stwierdzeniem tym z pewnością zgodzą się osoby, które doświadczyły awarii kotła jesienią lub zimą, nagle zostały pozbawione cennego komfortu cieplnego w swoich domach i narażone na kosztowne naprawy. Chociaż okresowy przegląd kotła gazowego nie zagwarantuje nam całkowitego wyeliminowania ryzyka pojawienia się jakieś nieprawidłowości w pracy urządzania , da nam jednak większą pewność, że system grzewczy nie zawiedzie nas, w momencie kiedy będziemy go najbardziej potrzebować.

Nie zwlekaj – zadzwoń, my przyjedziemy i dokonamy przeglądu kotła!

Kontakt