Profesjonalny serwis GREE Poznań

Gree to największe na świecie przedsiębiorstwo klimatyzacyjne zintegrowane z nowoczesnym działem badań i rozwoju, siecią fabryk oraz centrum usługowo-promocyjnym. Gree zostało założone w 1991 roku w Chinach. Konsekwentnie budując pozycję marki, z firmy osiągającej roczny przychód 3 milionów dolarów przekształciła się w lidera branży HVAC i największe na świecie przedsiębiorstwo klimatyzacyjne notujące sprzedaż wysokości 16 miliardów dolarów.

W 2020 roku Gree zajęło 246 miejsce w rankingu największych firm na świecie według Forbes Global 2000, a wśród firm produkujących artykuły gospodarstwa domowego było na 1 miejscu.

Ponad 30 lat doświadczenia Gree to gwarancja rzetelności i jakości, na które marka niezmiennie kładzie największy nacisk. Gree dostarcza najlepsze rozwiązania z zakresu chłodnictwa i ogrzewnictwa klientom zarówno indywidualnym, jak i biznesowym, na całym świecie.

Produkty Gree sprzedawane są w ponad 160 krajach na świecie.

Roczna produkcja urządzeń do użytku domowego to ponad 600 mln i ponad 400 mln zadowolonych użytkowników na całym świecie. Nie zwlekaj – zadzwoń do nas a my dobierzemy odpowiednie urządzenie dla Ciebie oraz będziemy je serwisować.

Jeżeli już jesteś szczęśliwym posiadaczem urządzenia Gree zadzwoń i umów się na przegląd i konserwację urządzenia co zapewni mu dłuższą bezawaryjną pracę.

Kontakt